Hakkımızda

1941'den beri kaliteli hizmet...

Hakkımızda

1941 yılında Karaköy Perşembepazarı’nda Cemalettin EMAN firması olarak kurulan, 1965 yılından itibaren Suavi EMAN / LATEX Kauçuk ve Plastik Sanayi olarak çalışmalarını sürdüren, 2010 yılı başında DEMAN Kauçuk ve Yapı Kimyasalları Tic. Ltd. Şti. adını alarak ailenin üçüncü nesil fertleri ile yoluna devam eden firmamız kauçuk, lastik, yapı kimyasalları ve plastik sektörlerinde faaliyet gösteren bir kuruluştur.

Uzun yılların verdiği tecrübe ve potansiyel birikim ile çıktığı yolda firmalara hammadde ve ürün tedariklerinde destek vermektedir. Geniş ürün yelpazesi ile gerek lokal gerekse de uluslararası ilişkileriyle büyüyen bir markaya ve bilince sahiptir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızla cevap verebilme ve taleplerini fazlasıyla karşılayan hizmetler sağlama amacı güden bir kalite anlayışıyla hareket ederek çeşitli sektörlere hizmet vermektedir ve vermeye devam edecektir.

Ürünlerimizin sıklıkla kullanıldığı sektörler başta inşaat sanayi olmak üzere otomotiv, gemi, makine (yan parça), kauçuk bant ve spor sanayi olarak sıralanabilir.

DEMAN önümüzdeki yıllarda hedeflerini arttırarak çalışmalarına devam edecektir.